середа, 15 грудня 2021 р.

Публічна кадастрова карта України. Порядок отримання електронного підпису

"Публічна кадастрова карта та порядок користування. Порядок отримання електронного підпису"
- тема чергового вебінару, який для користувачів бібліотек Солом'янки провела начальник відділу правопросвітництва та надання правової допомоги Правобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Антоніна Загура в рамках проєкту «Право на право».

Державний земельний кадастр (ДЗК) - це єдина державна геоінформаційна система відомостей про землі, розташовані в межах державного кордону України, їх цільове призначення, обмеження у використанні, а також дані про кількісну і якісну характеристику земель, їх оцінку, про розподіл земель між власниками і користувачами.
В Публічній кадастровій карті України кадастровій карті містяться відомості про земельні ділянки, внесені до ДЗК. Тут можна побачити:
  • графічне місце розташування земельної ділянки
  • її кадастровий номер
  • форму власності
  • цільове призначення
  • площу
З відомостями, які містяться в Кадастровій карті може ознайомитися будь-яка особа, що має доступ до мережі Інтернет, але інформація щодо власника земельної ділянки не відображається.
Під час вебінару слухачі також дізналися як здійснити пошук земельної ділянки на Кадастровій карті, порядок користування відомостями ДЗК, про те, як отримати витяг про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та як отримати інформацію про власників земельних ділянок.  

Також корисною була інформація про порядок отримання кваліфікованого електронного підпису та про його переваги.
Електронний підпис - електронні дані, які додаються підписувачем до інших електронних даних або логічно з ними пов'язуються і використовуються ним як підпис.
Кваліфікований електронний підпис - удосконалений електронний підпис, який створюється з використанням засобу кваліфікованого електронного підпису і базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа.
Електронний цифровий підпис використовується в електронному документообігу, в електронній звітності для контролюючих органів, при отриманні державних послуг, про проведенні електронних торгів, при взаємодії з судом та ін.

Послухати живий етер з Антоніною Загурою можна ТУТ.

Немає коментарів:

Дописати коментар